Afyon’da Cani Bir Kadın Yavru Köpeği Çöp Konteynırına Attı!


Gün geçmiyor ki hayvanlara yapılan eziyet son bulsun. Bu kez görüntüler Afyon Sandıklı’dan.

Afyon Sandıklı’da çekildiği iddia edilen görüntülerde yürümekte dahi zorluk çeken yaşlı cani kadının, köpeği acımadan çöp konteynırına sürükleyerek götürdüğü ardından konteynırın içine attığı görülüyor. Konteynırın içine attığı sırada ise yavru köpekten acılar içinde çığlık sesleri yükseliyor. Videoyu kaydeden şahsın, bu caniliğe kayıtsız kalıp gülmesine ise diyecek söz bulamıyoruz. Çöpe atılanın sadece o zavallı köpek olmadığını, aynı zamanda insanlığın ve vicdanın da atıldığını görüyoruz.

Bir an önce bu yaşlı kadının bulunup, hak ettiği cezayı almasını temenni ediyoruz. Detaylı bilgiye sahip olanlar varsa, bizimle Facebook Sayfamız üzerinden iletişim kurabilirler.

Son durum: Edindiğimiz bilgilere göre köyün Afyon Sandıklı Ballık köyü olduğu tespit edilmiş. Jandarma köye gidiyormuş. Köpeğin köylülerden biri tarafından çıkarıldığı söyleniyor. Yaşlı kadın köydeki bütün hayvanlara aynı muammeleyi yapmaktaymis. Iddialar henüz bunlar. Yeni gelismeleri öğrendikçe sizlere aktaracağız.
Siz de şikayetinizi dile getirmek için Afyon Sandıklı Ballık Köyü Jandarma birliğini arayabilirsiniz.
Iletişim: 0272 512 5023

İşte o görüntüler:

Yavru Köpeği Çöp Konteynırına Atan Kadın

Görüntüler Afyon Sandıklı’da çekilmiş adres ve köpeğe ne olduğu bilinmiyor bu adres ve şahıs hakkında tam bilgisi olanlar varsa acilen bize ulaşsın.Yavru köpeği çöp konteynırına atan bu kadını ve köpeği bulmak istiyoruz. Videoyu çeken ve gülen kişiye ise söyleyecek söz bulamıyoruz.

Patipuf.net paylaştı: 10 Aralık 2018 Pazartesi

İlginizi Çekebilir:  Adana'da Köpekleri Zehirleyeceğini Söyleyen Adam! - Videolu

admin

Patipuf.net'in kurucusu, gönüllüsü, emek vereni, fikir sahibi. Hayvan Hakları Aktivisti, Sokak Hayvanları Gönüllüsü

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir