Gökçer Korkmaz ve Sokak Hayvanlarına Silahlı Saldırı!


Dün gece Kırklareli’nin Babaeski ilçesinde hayvanseverlerin yakından tanıdığı Gökçer KORKMAZ ve ilgilendiği sokak hayvanlarına silahlı saldırı yapıldı.
Gökçer, bir süredir Babaeski Belediyesi‘nin kullanmadığı eski itfaye binasının bahçesinde hasta olan ve bakıma muhtaç sokak köpekleri ile gönüllü olarak ilgileniyor, onların beslenme ve bakım gibi ihtiyaçlarını karşılıyordu.

Tertemiz yüreği ile hiçbir karşılık beklemeden böylesine zorlu bir iş için elini taşın altına koyarken dün gece yaşadığı saldırı akıllara durgunluk verecek, bu kadar da olmaz dedirtecek cinstendi…

Her gün yaptığı gibi dün gece de sokak köpeklerinin bulunduğu bahçe içerisinde küçük bir odada kalan Gökçer internet üzerinden yaptığı açıklamaya göre gece uyumadan önce 3-4 el silah sesi ve ardından köpeklerin havlaması ile yatağından fırladı, kendi ifadesi ile “Yalın ayak, kapıdan değil camdan atlayarak” dışarıya çıktı.

 

Gökçer KorkmazGökçer Korkmaz Köpekleri İçin Hayatını Riske Attı!

Yol kenarında sabit bir şekilde duran beyaz aracın penceresinden köpeklere doğru 2 el daha ateş edilmesinin üzerine aracın yanına koşarak kendi hayatını riske attı. Aracın içerisindeki şahıs silahı kendisine doğrultup önce tehditler savurdu ve ardından kısa süre içerisinde kaçtı, ancak Gökçer‘in aracın plakasını alması ve emniyete bildirmesi ile bu kaçış çok da uzun sürmedi.

Gerçek mermi, gerçek silah…

Gökçer Korkmaz Babaeski İlçe Emniyet Müdürlüğünde ifade veren ve şikayetçi olurken, olay yeri inceleme ekiplerinin mermi ve kovanları incelemesi üzerine kullanılan merminin gerçek mermi olduğu anlaşıldı.

Ve son olarak;

Bu yaşananlar üzerine change.org üzerinden bir imza kampanyası da başlatıldı. İmza kampanyasının açıklamasında Gökçer’in sizden bir ricası var..
Bu olayın olabildiğince çok kişiye ulaştırılması..
Başta Twitter, Facebook, Instagram olmak üzere bütün sosyal medya hesaplarında bu olayın duyurulup kamuoyu oluşturulmasını istiyor, olabildiğince fazla kişiye ulaşılmasını istiyor..

İlginizi Çekebilir:  ACİL! ANKARA SİNCAN FATİH MAHALLESİNDE KEDİ KATLİAMI!

İmza kapmanyasına bu linkten ulaşabilirsiniz.


Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaşmak istemez misin ?

Yazı ile ilgili görüşünü seç

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Tatlı Tatlı
0
Tatlı
Komik Komik
0
Komik
Aşk Aşk
0
Aşk
Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Geek Geek
0
Geek
Omg Omg
0
Omg
Wtf Wtf
0
Wtf
admin

Patipuf.net'in kurucusu, gönüllüsü, emek vereni, fikir sahibi. Hayvan Hakları Aktivisti, Sokak Hayvanları Gönüllüsü

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir