İzmir’de Akıl Almaz Yavru Kedi Ölümleri


İzmir’in Buca ilçesinde 3 gündür akıl almaz bir şekilde sokak ortasında parçalanmış, derisi yüzülmüş, kafası kesilmiş yavru kedi cesetleri görülüyor.

Vicdansızlığın göstergesi olan bu fotoğraflar İzmir’in Buca ilçesinin Dumlupınar mahallesinde çekildi. Öncelikle bu fotoğrafları yayınladığımız için okuyucularımızdan özür diliyoruz. Ancak, ne olduğunu bilenlere/görenlere ulaşıp yetkililere bildirmesini istemek için ve bir daha böyle bir vahşetin yaşanmaması için kamuoyu oluşturulması gerektiğini biliyoruz.

O sokakta yaşayan duyarlı insanlardan biri parçalanmış kedi cesetlerini sokak ortasında görüyor ve gördüğü kedi parçalarının karşısında şok oluyor. Aynı olay 2 kere daha aynı sokakta gerçekleşiyor. Olayı bizlere anlatan Gökçe Gördük’ün söylediklerine göre aynı renk 3 kedi, üçü de yavru aynı bölge de 3 gece içinde akıl almaz şekilde öldürülüyor.

İlk gece gördükleri ölmüş yavru kedi sokak ortasında ön patileri ve kafası kopmuş bir şekilde olduğundan akıllarına ilk gelen şey araba tarafından ezildiği olmuş. İkinci gün yine aynı yerde, aynı renkte öldürülmüş yavru kedinin vücudunun bütün bir şekilde durduğunu ancak boğazında izler olduğunu fark etmişler. Son gün ise en feci olanı ile karşılaştıklarını belirtiyor. Yine aynı renkte ve aynı yerde ölüsünün bulunduğu yavru kedinin derisi yüzülmüş, organları su oluğuna konulmuş ve kafası kesilmiş bir halde yolun ortasında bulunuyormuş. Bu vahşetin karşısında acilen polisi arayıp durumu bildiren Gördük olayın takibini hala yapmakta.

Gökçe Gördük ise olayı ayrıntılarıyla şu şekilde anlatıyor:
3 gündür sabah 5.30 gibi bu görüntülerle karşılasıyorum evimin hemen üst sokağında. Tam olarak sokağın aynı yerinde, ölen 3 kedi de aynı renk, ve hepsi yavruydu. İlk gün kaza olabilecegini düşündük kafası kopmuştu ön patileri yoktu. İkinci gün vücudu parçalanmamıştı sadece boğazında izler vardı. Bugün de en feci olanıyla karşılaştım derisi yüzülmüş organları su oluğuna konulmuş kafası yolun ortasında ve kesik halde.. hemen polisi aradım gece tekrar arayın dediler. Olay bu şekilde.

İlginizi Çekebilir:  Ölen Sahibinin Tabutunun Yanından Bir An Olsun Ayrılmadı!

 

Umuyoruz ki bu vahşetleri yapan her kimse bir an önce bulunsun bir can daha böyle acı içinde ölmesin. Siz de paylaşarak bu olayı daha çok kişiye duyurmamıza yardımcı olabilirsiniz.


Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaşmak istemez misin ?

Yazı ile ilgili görüşünü seç

Kızgın Kızgın
8
Kızgın
Tatlı Tatlı
1
Tatlı
Komik Komik
0
Komik
Aşk Aşk
0
Aşk
Üzücü Üzücü
5
Üzücü
Korkunç Korkunç
4
Korkunç
Geek Geek
0
Geek
Omg Omg
0
Omg
Wtf Wtf
0
Wtf
admin

Patipuf.net'in kurucusu, gönüllüsü, emek vereni, fikir sahibi. Hayvan Hakları Aktivisti, Sokak Hayvanları Gönüllüsü

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir