Bartın’da Silah ve Kazıkla Öldürülen Köpek Karamel!


1
574 shares, 1 point
Bartın’ın Akgöz köyünde yaşayan köpek katili Ali Özcan, tavukları kovaladığı gerekçesi ile Murat Sevük’ün karneli dostu Karameli vahşice katletti.
Karamel köpeğin dostu Murat Sevük 25 ağustos günü Karamel’i tuvalet ihtiyacını karşılasın diye dışarı çıkarmış. O esnada Karamel tasmasından çıkarak, başka bir köpeğin peşine düşmüş ardından gözlerden kaybolmuş. Yaşanan vahşet bundan sonra gerçekleşiyor. İşte Murat Sevük’ün Patipuf.net‘e yaptığı açıklamalar:
Karamel Köpek
Karamel Köpek
“Köpek bizim yavrumuzdu. 25 ağustos cuma günü tuvalet ihtiyacını karşılaması için köpeğimi gezintiye çıkardım. Bir şekilde tasmasından kurtulup elimden kaçıp başka bir köpeğin peşine takıldı ve gözümden kayboldu.”
 “Biz köpeği ararken o sırada komşunun bahçesine girmiş, girdiği bahçede tavuklar varmış onları kovalamış bahçe sahibi o sırada ruhsatsız av tüfeğiyle 4 el ateş edip öldürmüş ve ormanlık alana atmış. Sonra başka bir komşudan köpeğimizin öldürüldüğünü duyduk ve jandarmaya haber verdim.
Tutanak tutulması için köpeğimizin cansız bedenini görmeye gittik, gittiğimizde köpeğin karnında kazık saplanmış şekildeydi. Şikayetçi oldum tüfeğine el konuldu ve karakolda ifadeleri verdik o cani serbest bırakıldı.”
Karamel Köpeğin Cansız Bedeni
KAZIKLA VE SİLAHLA ÖLDÜRÜLEN KARAMEL KÖPEK

Cani adam Karamel köpeği vurduğunu kabul ettiği, bilgiler dahilinde.  Ayrıca bu şahsın muhtelif zamanlarda köydeki kedi ve köpekleri zehirlediği köylü tarafından söylenmiştir. Ceza alması için Bimer’e şikayet dilekçesi gönderin ve olabildiğince herkese bildirin.

Paylaşarak herkesin görmesini ve şikayet etmesini sağlayalım!


Like it? Share with your friends!

1
574 shares, 1 point
admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir