Bu Kez de Yavru Köpeği Araba ile Ezdi! Ve Bu İlk Değil!


 

Bartın’ın Akağaç köyünde akılların almayacağı bir olay gerçekleşti. Aşağıda fotoğrafını gördüğünüz minik köpek Meks, Doğan abisi ile birlikte mutlu mesut yaşıyordu. Bir insanın bebeği nasıl kendi halinde oynar, eğlenirse Meks’in de insan bebeğinden hiç farkı yoktu. Kimseye zararı dokunmazdı, dokun-a-mazdı. Çünkü o henüz 2 aylıktı… Önünde Doğan abisi ile mutlu geçireceği yıllar vardı ta ki küçücük bedeninden bile rahatsız olan bir caniye denk gelene kadar…

 

Minik köpek Meks Doğan abisi ile birlikteyken…

12 temmuz akşamı saat 7 sularında Bartın’ın Akağaç köyünde yaşayan Doğan Fındık evinin önünde cansız bir şekilde yatan Meks adında yavru köpeğini görüyor. Ardından güvenlik kameralardan ne olduğunu anlamak için görüntüleri kontrol ediyor.  74 BY 529 plakalı bir cani sürücü sokakta kendi hallerinde oynayan köpeklerin üzerine doğru arabayı hızla sürerek köpeklerden yavru olanının kaçmasına fırsat kalmadan eziyor. Ardından hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam ediyor. Maalesef minik Meks orada can veriyor.

 

 ÖLDÜREN ÜVEY AMCASI ÇIKTI

Görüntülerde fark edilen en önemli ayrıntı ise yavru köpeği öldüren sürücü Doğan Fındık’ın üvey amcası. Daha önceleri Doğan F. üvey amcası ile aralarında sorun olduğunu bu yüzden kasten öldürdüğünü söylüyor. Bir insan neden ezdiği bir canı umursamadan geçip gider ki zaten?

 

Yalnızca bu fotoğraf aynı cins köpeğin temsilidir.

” KÖPEĞİNİZİ EZDİK İÇİMİN YAĞLARI ERİDİ”

Ezilen sanki bir mal, bir eşyaymış gibi kullanılan bu kan donduran cümle üvey amcanın eşi tarafından Doğan Fındık‘ın eşine söylendiği iddia ediliyor. Ne yazık ki öldürdüklerinin bir bebek ve bir can olduğunun farkında değiller… İddialar doğruysa, üvey amca ve eşi için bebek katilleri demek yerinde olmaz mı sizce de? Çünkü öldürülen minicik bir bebek…

 

Meks’in cansız bedeni…

”DAHA ÖNCE DE TÜFEKLE KÖPEĞİMİ ÖLDÜRDÜ”

Yavru köpeği ezip, canını alan üvey amca daha önce de Doğan Fındık’ın Kurzhaar cinsi av köpeğini iple bağlayıp köyün arkasında bulunan dereye götürmüş ve av tüfeği ile vurarak zavallı köpeği öldürmüş. Akıl alır gibi mi? Nasıl insanlar ile iç içeyiz?

İlginizi Çekebilir:  İsterlerse kedi ve köpeklerin birbirini nasıl seveceğini gösteren 10 fotoğraf

 

İŞTE O GÖRÜNTÜLER!

Hayvan dostlarımızı yok eden ve içimizi parçalayan böyle kötü ruhlu, cani yaratıkları aramızda görmek istemiyoruz. Doğan Bey’in üzüntüsünü paylaşıyor ve biz de bir yaptırım bekliyoruz.  Siz de olayın daha fazla duyulması için yazımızı paylaşabilir, gerekli yerlere şikayet ederek destek olabilirsiniz.


Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaşmak istemez misin ?

Yazı ile ilgili görüşünü seç

Kızgın Kızgın
6
Kızgın
Tatlı Tatlı
1
Tatlı
Komik Komik
1
Komik
Aşk Aşk
1
Aşk
Üzücü Üzücü
6
Üzücü
Korkunç Korkunç
9
Korkunç
Geek Geek
0
Geek
Omg Omg
0
Omg
Wtf Wtf
0
Wtf
admin

Patipuf.net'in kurucusu, gönüllüsü, emek vereni, fikir sahibi. Hayvan Hakları Aktivisti, Sokak Hayvanları Gönüllüsü

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir