Mersin’de Doğalgaz Borusuna Asılan Masum Köpek!


2 gün önce Mersin’de akılların almayacağı bir olay yaşandı. Kim ne ister Allah’ın yarattığı canlardan. Ülkenin çoğunluğu müslümanım demiyor mu? Nasıl bilmezler bir cana kıymanın bedelinin ne olduğunu?!
İnsanlık nerede? Nereye kaybolduysa lütfen oradan çıksın artık. Yoksa sonumuzu getirmeye doğru hızla gidiyoruz.
Lütfen çocuklarımızı güzel yetiştirelim, Çevremizi şiddetten-vahşetten uzak tutalım. Önce kendimizden başlayarak çevremize insan olduğumuzu hatırlatalım.

Mersin’in duyarlı vatandaşlarından Hakan Yeşilçay yaşanan vahşeti ispatlamak için çektiği görüntüleri paylaştığında insanlıktan umudumuzu yitirmeye bir adım daha yaklaştığımızı hissettik ama pes etmiyoruz. Güzel insanların verdiği kötülere karşı olan savaşlarının son dakikasına kadar arkalarındayız.

Vahşete dönersek, Mersin Organize Sanayi Bölgesine ihbar üzerine giden gönüllü-duyarlı vatandaş Yeşilçay doğalgaz borusuna halat ile asılı, üzerinde de mermi delikleri olan zavallı masum köpeğin cesedi ile karşılaştı.

Dehşete düşüren vahşet ile ilgili organize sanayinin müdürüyle de bir görüşme yapılıyor ve sorumlu kişi tarafından olayı kınadıklarını açıklıyorlar. Sonrasında derhal cumhuriyet başsavcılığına başvuruda bulunuldu ve olay yargıya taşındı.

1130401106382

Hakan Yeşilçay olayı anlattı:

”Mersin’de organize sanayi sitesinde bir fabrikada kimin yaptığı teşhis edilemeyen korkunç bir olay yaşandı. Bize gelen fotoğrafı görünce dehşete kapıldık. Gelen fotoğrafta bir köpek vurulmuş ve 5 metre yükseğe doğal gaz borusuna halat ile asılmıştı. Fabrika sahipleri ile görüştüğümüzde böyle bir olaydan haberi olmadıklarını beyan ettiler. Olay yerini gören 3 kamera olduğu halde işbirliğine yanaşmadılar.”

”Fakat elimizde ki fotoğraf olayı doğruluyordu. Yaptığımız araştırmada fabrika karşısında köpeğin gömüldüğü yer ve asıldığı ipi bulduk. Organize Sanayi Müdürü ile yapılan görüşmede onlar da olayı kınadıklarını ve fabrika sahibi ile konuşacaklarını beyan ettiler.”

(Vahşetin yaşandığı bölgeyi çeken kamera)
1131097599457

(Masum ve kimsesiz köpeğin asıldığı ip)
1132166603762

(Artık huzurla uyuyacağı, insansız yani şeytansız bir dünyada)
1133052151301

Biz biliyoruz ki, kazanacağız. Bir gün tüm bu cehennemlik olaylar son bulacak. İlahi adalet kötülerin yaşattığı vahşetleri kendi ailelerinde, sevdiklerinde yaşatarak gösterecek.

İlginizi Çekebilir:  ÇANAKKALE GARAJINDA KÖPEKLERİ TOPLATTILAR!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaşmak istemez misin ?

Yazı ile ilgili görüşünü seç

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Tatlı Tatlı
0
Tatlı
Komik Komik
0
Komik
Aşk Aşk
0
Aşk
Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Geek Geek
0
Geek
Omg Omg
0
Omg
Wtf Wtf
0
Wtf
admin

Patipuf.net'in kurucusu, gönüllüsü, emek vereni, fikir sahibi. Hayvan Hakları Aktivisti, Sokak Hayvanları Gönüllüsü

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir