Muğla’da Tecavüze Uğrayan Kedi Öldü!


”Nasıl bir toplum olduk, ne zaman bu kadar zalim olduk?! Savunmasız hayvanlara, el kadar bebeklere tecavüz etmeler. Bu nasıl bir toplumsal çöküştür, nasıl iğrenç bir şiddet ve sapkınlık virüsüdür ve bunlarla bilmeden aynı mahallede, aynı apartmanda oturup aynı bakkaldan alışveriş yapıyoruz, aynı otobüse biniyoruz…”

tecavuz-kedi

Yolda yaralı, çaresiz halde bulunan ve vatandaşlar tarafından veteriner kliniğine kaldırılan kimsesiz sokak kedisinin tecavüze uğradığı ortaya çıkmıştı.

Marmaris’te dün duyarlı vatandaşlar tarafından trafik kazası şüphesiyle veterinere getirilen 2 yaşındaki dişi sokak kedisine, kimliği belirsiz cani veya caniler tarafından tecavüz edildiği ortaya çıktı.

Veteriner kliniğinde tedaviye alınan kedi, bu sabah maalesef ki öldü. Sokak kedisi, duyarlı vatandaşlar tarafından, gömülmek üzere teslim alındı.

“YAŞAMASI BİLE MUCİZEYDİ”

Uzman Veteriner Hekim Deniz Yosun, “Sokak kedisi bizlere getirildiğinde yaptığımız tespitte yaşaması bile mucize idi. Kedinin iyileşmesi için seferber olduk, çeşitli tedavi yöntemlerini kullandık. Ne yazık ki bugün sabah kedimizi kaybettik” dedi.

Marmaris İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin ise olayın meydana geldiği iddia edilen Uzunyalı Mevkii sahil yürüyüş yolunda mobese kameralarında yaptığı incelemede bir delile ulaşamadığı öğrenildi.

tecavüz edilen kedi

ÜLKEMİZİN DUYARLI İNSANLARI ATM KAMERALARI İÇİN DİLEKÇE VERDİ

Bu vahşete sessiz kalamayan vatandaşlar ara sokaklara konumlandırılmış ATM kameralarından vahşetin kimin yaptığının belirlenmesi için de dilekçe verdi.

Ülke nereye doğru sürükleniyor? Kim dur diyecek bu vahşetlere? Bebekler, çocuklar, masum hayvanlar tecavüze uğrarken herkes neden susuyor? Tepki koyma zamanı gelmedi mi?

Bizce geçiyor bile…

İlginizi Çekebilir:  Canlı kediden çanta yaptılar!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaşmak istemez misin ?

Yazı ile ilgili görüşünü seç

Kızgın Kızgın
3
Kızgın
Tatlı Tatlı
0
Tatlı
Komik Komik
0
Komik
Aşk Aşk
0
Aşk
Üzücü Üzücü
1
Üzücü
Korkunç Korkunç
1
Korkunç
Geek Geek
0
Geek
Omg Omg
0
Omg
Wtf Wtf
0
Wtf
admin

Patipuf.net'in kurucusu, gönüllüsü, emek vereni, fikir sahibi. Hayvan Hakları Aktivisti, Sokak Hayvanları Gönüllüsü

2 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Allah bin beladini verdin o pic kurusu soysuzlarin insallah kokunden kopar o organlari verem olasicalar…..