Sinop – Durağan’dan Yürüyemeyen Kedi Karamel’in Yardımınıza İhtiyacı Var!


Sinop’un Durağan İlçesinde yaşayan sevimli kedi Karamel’in bize ihtiyacı var. Karamel ayaklarını hareket ettirebiliyor, hissedebiliyor ama yürüyemiyor. Öyle ki, tuvaletini yapacağı zaman bile kendisi kumuna gidemediği için ailesi yardım etmek zorunda kalıyor. Ailenin hem maddi yönden hem manevi yönden imkanları kısıtlı, sizlerden yardım bekliyor.

Sinop’da yaşayan engelli kedi karamel

Karamel Sinop’un Durağan ilçesinde ailesi ile beraber mutlu bir şekilde yaşıyordu. Bir gün açık bulduğu kapıdan dışarı kaçtı ve ne olduysa o zaman oldu.

Karamel evden kaçtıktan bir süre sonra eve topallayarak geldi. Ailesi ne olduğunu bilmese de yüksekten düşmüş olabileceğini ya da dışarıda birisinin zarar vermiş olabileceğini düşünüyor. Her ne kadar ayağını hareket ettirse de bir müddet sonra tamamen yürüyemez hale geliyor.

Canı yandığı için her gün bağırıyor ama kimsenin dokunmasına da izin vermiyor. Talihsiz kedi kendi tuvalet ihtiyacını gideremediği için onu ailesi kum kabına götürüyor.

İlçede yeterli niteliğe sahip veteriner bulunmuyor

Durağan Sinop’a 100 km mesafede bulunan küçük bir ilçe. Dolayısıyla Karamel’i muayene edip teşhis koyabilecek kadar nitelikli veteriner de, gerekli teknik imkanlar da bulunmuyor. Ailenin aldığı duyumlara göre Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesinde bulunan hayvan hastanesi onlara yardımcı olabilecek nitelikte. Arada ise tam 300 km mesafe var. Daha yakın bir hastane varsa bile aile bundan haberdar değil.

Ailenin babası Feyyaz SARI bir emekli maaşı ile geçimini zor sürdürdürüyor. Öte yandan Alzheimer annesi olduğu için evden ayrılma gibi bir şansı da bulunmuyor.

Şanssız kedi Karamel’in şansı olalım, ailesine destek çıkalım. Yardımlarınız için;
İletişim : 

Telefon: 05443874920 – Feyyaz SARI
Facebook: https://www.facebook.com/feyyazsari55
Ayrıca karamelin videoları:

İlginizi Çekebilir:  ANKARA'DA YAVRU KEDİYE TECAVÜZ VAHŞETİ!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaşmak istemez misin ?

Yazı ile ilgili görüşünü seç

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Tatlı Tatlı
0
Tatlı
Komik Komik
0
Komik
Aşk Aşk
0
Aşk
Üzücü Üzücü
1
Üzücü
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Geek Geek
0
Geek
Omg Omg
0
Omg
Wtf Wtf
0
Wtf
admin

Patipuf.net'in kurucusu, gönüllüsü, emek vereni, fikir sahibi. Hayvan Hakları Aktivisti, Sokak Hayvanları Gönüllüsü

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir