Hayvansever Camiasında Yıllardır Tanınan Kadın Köpeğini Sopayla Döverken Yakalandı!


İstanbul Pendik’te yaşayan ve hayvansever camiada herkes tarafından tanınan A. Çalık’ın köpeğini dövdüğü video sosyal medyada çığ gibi büyüyen tepkiler ile paylaşılmaya devam ediyor.

Hayvansever camiasında yıllardır herkes tarafından aktivist olarak tanınan A. Çalık’ın, köpeğini sopayla dövdüğü video ortaya çıktı.  İstanbul, Pendik Kaynarca’da yaşadığı söylenen A.Çalık aynı zamanda Pendik’te köpekler için pansiyon hizmeti de veriyormuş.

Telefon kamerası ile kaydedilen görüntülerde A.Çalık olduğu iddia edilen kişinin köpeğe sopayla defalarca, acımasızca vurduğu görülüyor. Videoda zavallı köpeğin acı ve korku dolu çığlıkları yankılanıyor. Hayvanseverler yasal olarak şikayet etmeye hazırlanıyor.

A.Çalık sosyal medya aracılığı ile açıklama yaptı

“Bu bir duyurudur atılan iftiraların hesabı zaten yargıda yorum yapıp bela okuyan arkadaşlar yargısız infaz bu olsa gerek bu sayfalar mahkeme salonu deyil yargıda herkez hesabını verir burada hiç bir yorum yapamıyacağım yargı önünde herşey ortaya çıkar herkeze teşekkürler saygılar.”

 

Hayvanseverler ise bu açıklamadan tatmin olmayıp, köpeği dövenin o olup, olmadığını net bir şekilde söylemelesini istediler.

İşte A. Çalık’ın açıklamasına gelen tepkiler

 

Umuyoruz ki olay aydınlanır, şiddeti uygulayan kişi cezasını çeker ve bir daha masum canların çığlıklarını duymayız.

İşte o görüntüler:

Hayvansever olarak bilinen kadın köpeği sopayla dövüyor

Hayvansever camiasında herkes tarafından yıllardır aktivist olarak tanınan A.Çalık'ın köpeğini sopayla dövdüğü iddia edilen o video.

Patipuf.net paylaştı: 4 Aralık 2018 Salı

 

İlginizi Çekebilir:  Yavru Köpeklerde Diş Değişim Dönemi Ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

admin

Patipuf.net'in kurucusu, gönüllüsü, emek vereni, fikir sahibi. Hayvan Hakları Aktivisti, Sokak Hayvanları Gönüllüsü

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir