Bartın’da Silah ve Kazıkla Öldürülen Köpek Karamel!


Bartın’ın Akgöz köyünde yaşayan köpek katili Ali Özcan, tavukları kovaladığı gerekçesi ile Murat Sevük’ün karneli dostu Karameli vahşice katletti.
Karamel köpeğin dostu Murat Sevük 25 ağustos günü Karamel’i tuvalet ihtiyacını karşılasın diye dışarı çıkarmış. O esnada Karamel tasmasından çıkarak, başka bir köpeğin peşine düşmüş ardından gözlerden kaybolmuş. Yaşanan vahşet bundan sonra gerçekleşiyor. İşte Murat Sevük’ün Patipuf.net‘e yaptığı açıklamalar:
Karamel Köpek
Karamel Köpek
“Köpek bizim yavrumuzdu. 25 ağustos cuma günü tuvalet ihtiyacını karşılaması için köpeğimi gezintiye çıkardım. Bir şekilde tasmasından kurtulup elimden kaçıp başka bir köpeğin peşine takıldı ve gözümden kayboldu.”
 “Biz köpeği ararken o sırada komşunun bahçesine girmiş, girdiği bahçede tavuklar varmış onları kovalamış bahçe sahibi o sırada ruhsatsız av tüfeğiyle 4 el ateş edip öldürmüş ve ormanlık alana atmış. Sonra başka bir komşudan köpeğimizin öldürüldüğünü duyduk ve jandarmaya haber verdim.
Tutanak tutulması için köpeğimizin cansız bedenini görmeye gittik, gittiğimizde köpeğin karnında kazık saplanmış şekildeydi. Şikayetçi oldum tüfeğine el konuldu ve karakolda ifadeleri verdik o cani serbest bırakıldı.”
Karamel Köpeğin Cansız Bedeni
KAZIKLA VE SİLAHLA ÖLDÜRÜLEN KARAMEL KÖPEK

Cani adam Karamel köpeği vurduğunu kabul ettiği, bilgiler dahilinde.  Ayrıca bu şahsın muhtelif zamanlarda köydeki kedi ve köpekleri zehirlediği köylü tarafından söylenmiştir. Ceza alması için Bimer’e şikayet dilekçesi gönderin ve olabildiğince herkese bildirin.

Paylaşarak herkesin görmesini ve şikayet etmesini sağlayalım!

İlginizi Çekebilir:  İstanbul’da Çocukların Tutkala Bulayarak Ölümle Burun Buruna Getirdiği Zavallı Köpek Pascal

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaşmak istemez misin ?

Yazı ile ilgili görüşünü seç

Kızgın Kızgın
12
Kızgın
Tatlı Tatlı
0
Tatlı
Komik Komik
0
Komik
Aşk Aşk
0
Aşk
Üzücü Üzücü
5
Üzücü
Korkunç Korkunç
4
Korkunç
Geek Geek
0
Geek
Omg Omg
0
Omg
Wtf Wtf
0
Wtf
admin

Patipuf.net'in kurucusu, gönüllüsü, emek vereni, fikir sahibi. Hayvan Hakları Aktivisti, Sokak Hayvanları Gönüllüsü

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir