Güneye Yerleşip Kedi ve Köpeklere Bakan Emekli Ayşe Teyzemiz


Yüzlerce kediye, köpeğe, kuşa hayatını adayanların arasına emekli banka müdürü Ayşe teyze de katıldı. Bir bankanın müdürü olarak İstanbul’da görev yapan Ayşe Önder, emekliliğinden sonra, yani 9 yıl önce İstanbul’dan ayrılarak Antalya’ya, Kaş ilçesine yerleşti. Antalya, Kaş’ta bulunan 3000 metrekarelik arazisine ev yaptıran Ayşe Önder, hayatının geri kalanını kedilere ve köpeklere adadı.

kediler...

3000 metrekarelik arazisine yaptırdığı evde yaşayan Ayşe Önder, gelirinin büyük bir kısmını hayvanların bakımına ve beslenmelerine ayırıyor.

Ayşe Önder ve köpekler

Bandana ve kedi motifli eldivenler örüp İstanbul’da ki dostlarına gönderen Önder, karşılığında kedi ve köpekler için mama alıyor.

Bandana ve eldivenler

Sokaklara bırakılmış, terk edilmiş hayvanlara sahip çıkmaya çalışan Önder’in arazisi, yaz aylarının da yaklaşması ile birlikte hayvanlar için tatil köyü olmakta.

Önder'in Kedileri

Hayvanlara daha uzun süre bakabilmek ve onların ihtiyaçlarını karşılayabilmek için bandana ve eldiven satan Önder, Türkiye’nin her yerinden yardım eli uzatmak isteyenler için Facebook adresine ulaşmalarını talep ediyor.

 

İlginizi Çekebilir:  Köpeklerde Rahatsızlık Belirtileri Gösteren 7 Durum

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaşmak istemez misin ?

Yazı ile ilgili görüşünü seç

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Tatlı Tatlı
0
Tatlı
Komik Komik
0
Komik
Aşk Aşk
0
Aşk
Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Geek Geek
0
Geek
Omg Omg
0
Omg
Wtf Wtf
0
Wtf

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir