Kocaeli’nde Yaşlı Adam Köpeğe Tecavüz Ederken Yakalandı!


Sosyal medya yeni bir tecavüz vahşeti ile çalkalanıyor. 80 küsür yaşındaki dedenin bir köpeğin boğazını kemeri ile sıkıp tecavüz ederken suç üstü yakalandığı görüntülerine tepkiler çığ gibi büyüyor.  İddialara göre yaşanan bu hayasızlık Kocaeli Gebze ilçesinin Eski Hisar Mahallesinde gerçekleşti.

Bir mahalleli tarafından adının Niyazı olduğu iddia edilen 80 yaşındaki yaşlı adam zavallı köpeğe tecavüz ederken suç üstü yakalanıyor. Yakalandığını anlayınca hemen toparlanıp pantolonunu giymeye çalışıyor. Bir de yaptığı affedilir bir şeymiş gibi yaptım bir cahillik diye kan donduran bir cevap veriyor. Cahilliğe sığarmış gibi.

“YAPTIM BİR CAHİLLİK POLİSE İHBAR ETMEYİN”

Zavallı köpeğe tecavüz ettiği sırada kameraya çeken mahalleli “Allah’ın kitabın yok mu senin?” “Polise götüreyim mi seni?” Diye sorması üzerine. “Yaptım bir cahillik, polise ihbar etmeyin” diyerek kendisini savundu.

Ayrıca mahallenin Evimin önünde mi yapıyorsun bu ahlaksızlığı diye sorması üzerine tecavüz etmesini normalize ederek “Nerden bileyim senin evinin önü olduğunu?” Diye kan donduran bir cevap daha veriyor.

Ne yazık ki günümüzde hala hayvanlara yapılan şiddetlere, tecavüzlere karşı verilen ceza yeterli değil. Bu nefsine hakim olamayan sapkınlar, tecavüzcüler sokaklarda oyun oynayan çocukların, dışarıya çıkan kadınların arasında ellerini kollarını sallaya sallaya gezmeye devam edecek belki de kendilerine yeni bir tecavüz kurbanı bulacaklar.

Ne utanç dolu günler yaşıyoruz. Her gün daha ne olabilir derken akıl almaz masumlara karşı yapılan ahlaksızlılar, vahşetler son bulmuyor.

Bir de bu ahlaksız, sapık insanın yaşına hürmet edip sözlerini dinleyecek, elini öpecek torunları vardır. Utanıyoruz.

Edilinilen bilgilere göre tecavüzcü sapık Gebze Emniyetleri tarafından gözaltına alınmış.

İlginizi Çekebilir:  Sevimli Bir Köpek Cinsi: Pug Özellikleri ve Bakımı

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaşmak istemez misin ?

Yazı ile ilgili görüşünü seç

Kızgın Kızgın
1
Kızgın
Tatlı Tatlı
0
Tatlı
Komik Komik
0
Komik
Aşk Aşk
0
Aşk
Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Korkunç Korkunç
6
Korkunç
Geek Geek
1
Geek
Omg Omg
0
Omg
Wtf Wtf
1
Wtf
admin

Patipuf.net'in kurucusu, gönüllüsü, emek vereni, fikir sahibi. Hayvan Hakları Aktivisti, Sokak Hayvanları Gönüllüsü

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir