Kedi Gif


Hayvan Severler Kedi Gif Çeşitleri İle Tepkilerini Dile Getiriyor

Günümüzde insan hakları kadar dikkat çekici bir konu olan hayvan hakları medyada hak ettiği yeri bulamamaktadır. Bu konuda oldukça gerilerde olan ülkemizde ise bir sosyal sorumluluk projesi olarak ortaya çıkan patipuf.net sitesi oldukça dikkat çekici işlere imza atıyor. Ticari bir niyeti olmayan sitenin kuruluş amacı sokak hayvanlarının karşılaştığı sorunlara sosyal ağlarda ve internet platformunda yer vererek insanlarda bir farkındalık oluşturmaktır ki bu konuda yapılan haberler ile oldukça başarılı işler ortaya konmaktadır. Sitenin içerikleri sayesinde hayvanların bakımları yapılmakta ve sokak hayvanlarının ihtiyaç duyduğu barınaklar oluşturulmaktadır ki sitede yer alan kedi gif çeşitleri ile farklı modlarda haberlere ulaşmak mümkündür.

Kızgın Kedi Gif Haberleri

Sitenin hemen üst tarafında yer alan kızgın kedi gif ikonuna tıkladığınızda karşınıza hayvan severleri öfkelendirecek haberler çıkmaktadır. Sokak hayvanlarına yapılan eziyetler, ülkemizin çeşitli yerlerinde meydana gelen şiddet olayları bu gifin altında sıralanmaktadır. Bu tip haberler ile hem bir farkındalık ortaya çıkmakta hem de hayvana şiddet konusunda bir kamuoyu oluşturulmaktadır ki zaman zaman bu haberler neticesinde adli ve hukuki girişimler ortaya çıkmakta ve hayvan hakları bir nebze de olsun yerini bulmaktadır.

Tatlı ve Komik Kedi Gif Başlıkları

Yine sitede yer alan tatlı ve komik kedi gif ikonlarına tıklandığında hayvan severlerin gönlünü hoş edecek haberler ve fotoğraflar ile karşılaşılmaktadır. Bu başlık altında yer alan haberlerde kediler ve sokak hayvanları ile ilgili çok güzel haberler ve fotoğraflar yer almaktadır. Ayrıca bu başlık altında hayvanların bakımı ve eğitilmesi ile ilgili de çok detaylı bilgiler verilmektedir. Bununla birlikte bu tip haberler vasıtasıyla kişilerdeki hayvan sevgisi artırılmakta ve sokak hayvanlarının sahiplenilmesi hususunda bir çaba ortaya çıkmaktadır. Bu sayede ortaya çıkacak olan hayvan sevgisi ile birlikte hayvanların ihtiyaç duyacağı yemekten barınmaya kadar olan tüm ihtiyaçları için de daha fazla kişiye ulaşma olanağı ortaya çıkmaktadır.

Kedi Gif Çeşitleri İle Hayvanlara Destek Olun

İnsanların sadık dostları olan ve onlardan ilgi bekleyen sokak hayvanları şefkatli ellerde iyi bir bakıma kavuşurken bazı zalimlerin ellerinde de çeşitli sıkıntılar yaşamaktadırlar. Bu tip iç burkan görüntülerin yaşanmaması adına bir sosyal sorumluluk projesi olarak ortaya çıkan https://patipuf.net/ adresine girerek çeşitli kedi gif türlerine tıklayarak hem hayvanlar ile ilgili haberlere ulaşabilirsiniz hem de onlara destek olabilirsiniz.Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaşmak istemez misin ?

357

Yazı ile ilgili görüşünü seç

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Tatlı Tatlı
0
Tatlı
Komik Komik
0
Komik
Aşk Aşk
0
Aşk
Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Geek Geek
0
Geek
Omg Omg
0
Omg
Wtf Wtf
0
Wtf

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Gif
GIF format