Masum Köpeğe Palayla Saldırıp Ölüme Terkeden Cani!


Köln Villa Esmeralda’da masum köpek pala ile saldırıya uğradı. Özel mülkiyet alanına girdiği ve sözde bir çocuğu ısırdığı bahanesi ile cani bir adam tarafından pala ile kafası parçalandı.
Köpek tarafından ısırılmaya maruz kaldığı iddia edilen çocuğun babası pala ile köpeğe saldırarak köpeğin başına çok sert bir darbe indirdi ve bu vahşi saldırı köpeğin kafasında derin bir yara oluşturdu. Deyim yerinde ise zavallı köpeğin başını ortadan ikiye ayırdı.

 

 

Acımasız bir saldırıya uğrayan masum köpek Guerejo, Meksika’da Reynosa Tamaulipas isimli şehirde yaşıyordu ve yaşadığı mahallede herkes Guerejo’yu çok seviyordu. Cani adam dışında…

Olay yerindeki tanıklar ve komşulardan edinilen bilgiye göre köpeğin bugüne kadar kimseye zarar vermeden kendi halinde yaşadığı ve bugüne kadar ısırma olayı yaşanmadığı öğrenildi. Ayrıca komşuların söylediklerine göre çocuğun köpeği tekmelediği de edinilen bilgiler arasındaydı.

Üstelik yalnızca başında değil boynunda da iki açık yarık bulunduğu biliniyor.

                                            

 

Bu tür cani duygulara sahip bir kişinin başka bir zamanda ve başka bir durumda nasıl davranacağı bilinmediğinden, insanlar:  “Sokakları özgürce nasıl yürüyebileceğiz biz?” diye endişe duyduklarını söylüyorlar. Bu ve benzeri haklı tepkiler binlerce kullanıcı tarafından sosyal ağlarda paylaşılıyor.

Guerejo ise katilinin ona yaşattığı dayanılmaz acıyı artık hissetmeyecek. Çünkü veteriner hekim onun çok acı çektiğini, acılara karşı dayanamadığını sonsuza dek ‘uyumasını’ doğru bulduğunu söyleyerek ölüme gönderdi. Ölümünden sonra yakılarak küllerinin Rancho Grande kolonisinde bulunan özel bir yere bırakılacağı belirtildi. Böylece zavallı masum bir can daha acılar içinde can verdi.

 

 

Edinilen bilgilere göre olayın özeti şekilde:
Palalı saldırganın oğlu uslu bir şekilde duran köpeği rahatsız etti (tekmeledi), köpek ise kendini savundu ama ısırmadı, saldırgan baba çocuğuna havlayan köpeğe doğru koşarak pala ile köpeğin kafasını parçaladı. 

Lütfen sokaklarınızda ki sahipsiz ve bizlere muhtaç olan hayvanları koruyun. Villa Esmeralda’da yaşanan acı olayın pek çok benzeri -maalesef- yanı başımızda da oluyor. Bunları önlemek için, siz de kötü insanlara karşı sokaklardaki canların sahipsiz olmadıklarını gösterin. 

Son olarak; Guerejo’nun katilinin ceza alması için lütfen siz de imza kampanyasına katılın.
İmza kampanyasına katılmak için tıklayınBu yazıyı arkadaşlarınla paylaşmak istemez misin ?

406
1.7k paylaş, 406 puan

Yazı ile ilgili görüşünü seç

Kızgın Kızgın
17
Kızgın
Tatlı Tatlı
0
Tatlı
Komik Komik
0
Komik
Aşk Aşk
1
Aşk
Üzücü Üzücü
7
Üzücü
Korkunç Korkunç
14
Korkunç
Angry Angry
0
Angry
Cute Cute
0
Cute
Geek Geek
0
Geek
LOL LOL
0
LOL
Love Love
0
Love
Omg Omg
0
Omg
Sad Sad
0
Sad
Scary Scary
0
Scary
Wtf Wtf
0
Wtf

Comments 6

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    1. Bu kriminalin yetiştireceği çocuk da kendisi gibi olacak. En ağır biçimde cezalandırılsın.

Masum Köpeğe Palayla Saldırıp Ölüme Terkeden Cani!

Giriş Yap

Şifreyi sıfırla

Bir format seç
Kişilik Testi
Kişiye özel soru ve cevaplar ile kişilik testleri
Zımbırtı Testi
Doğru veya yanlış şıklı bilgi yarışması
Hikaye
Görsel ve gömülü içerik içeren gelişmiş metin
Liste
Klasik internet listeleri
Açık Liste
Açık Liste
Dereceli Liste
Dereceli Liste
GIF
GIF içerikli