Yozgat’ta Hayvansever Ceren Sansar’ın Evini Dağıttılar!


Yozgat‘ın bir köyünde doğup büyüyen Ceren Sansar, himayesi altına aldığı hayvanlar için İzmir’deki üniversitesini ve şehir hayatını yarıda bıraktı. 2 yıl önce Yozgat’a yeniden döndü.Zaten şehir hayatında mutlu hissetmediğini söyleyen Ceren’in himayesinde bulundurduğu üç keçi, dört oğlak, bir köpek, dört kedi, üç tavuk ve bir horozla birlikte huzur içinde yaşamayı hayal ediyordu.

Ceren Sansar himayesindeki hayvanlar ile birlikte

Ancak insanların kötü olduğunu, kendinden farklı olanı kabul etmeyip şiddet uygulayacağını düşünemedi. Köyde de hayatı istediği gibi gitmedi.Ceren hayvanlara karşı sonsuz sevgiye sahip.. Ayrıca onlardan yemek değil ancak arkadaş olabileceğini düşünüyor. Dolayısıyla Ceren Sansar yüreği güzel vegan bir kadın.

Ceren Sansar ve Emoş isimli Tavuğu

Tüm bu sebeplerden dolayı çevreden “deli” tepkilerine maruz kalmış. Ayrıca köye ziyarete gelen arkadaşlarını gören bazı komşuları “evde fuhuş yapılıyor.” diye dedikodu çıkarmışlar. Bu sözlü saldırılar 17 temmuz günü Ceren keçilerini ormana otlatmaya götürene kadar sürdü ve daha kötüsü de gerçekleşti..

Evini Talan Ettiler!

17 temmuz günü Ceren keçilerini ormana otlatmaya götürdü, eve döndüğünde ise büyük şaşkınlık yaşadı. İftiralar ve sözlü baskılar yetmemiş gibi Ceren’in evine kadar girip her yeri talan etmişlerdi. Bu aşamada herkesin aklına tek bir soru geliyor. Ya Ceren o anda evde olsaydı, neler yaşanırdı?

Ceren Sansar’ın evi

Ceren kendi halinde hayvanlar ile birlikte yaşayan, elinde fazla kıyafet, eşya varsa bunu ücretsiz olarak hiç tanımadığı insanlara kargolayıp gönderen birisi. Hayvanları, doğayı seven ve koruyan yardımsever bir kadın mı delidir, yoksa sırf farklı diye ona karşı nefret dolu olup evini darmadağın eden şuursuz birisi mi?

Ceren’e karşı tehditler hala sürmekte. Ayrıca Ceren’i himayesinde olan hayvanları zehirlemekle ilgili tehditte etmişlerdi. Bu yüzden Ceren’in en büyük endişesi hayvanların hayati tehlikesiydi. Neyse ki onlara geçici yuva buldu. Peki ya Ceren’in hayati tehlikesine nasıl çözüm bulunacak?

Konu ile ilgili hukuki süreç başlatılsa da tehditler hala devam etmektedir. Siz de Ceren’e destek olmak için aşağıdaki linkten imza kampanyasına katılabilirsiniz. Lütfen artık insanların bu tarz korkunç şiddetleri rahatlıkla gerçekleştirmelerine izin vermeyelim! Kimse ses çıkarmazsa bu olaylar elbetteki son olmayacaktır.

Buradan Ceren Sansar için imza kampanyasına katılabilirsiniz. 

Buraya tıklayın!

 

Evin talan edilmiş diğer görüntüleri:

 

 

 

 

 


Yazı ile ilgili görüşünü seç

Kızgın Kızgın
21
Kızgın
Tatlı Tatlı
2
Tatlı
Komik Komik
0
Komik
Aşk Aşk
0
Aşk
Üzücü Üzücü
33
Üzücü
Korkunç Korkunç
25
Korkunç
Angry Angry
0
Angry
Cute Cute
0
Cute
Geek Geek
0
Geek
LOL LOL
0
LOL
Love Love
0
Love
Omg Omg
0
Omg
Sad Sad
0
Sad
Scary Scary
0
Scary
Wtf Wtf
0
Wtf

Comments 6

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. bu ülkede kanunlar olsa bu alçaklar bu cesareti bulamazlar … HADİ DEVLET İŞİNİ YAP … YAPANLARI BUL YARGILA
    !!!

Yozgat’ta Hayvansever Ceren Sansar’ın Evini Dağıttılar!

Giriş Yap

Şifreyi sıfırla

Bir format seç
Kişilik Testi
Kişiye özel soru ve cevaplar ile kişilik testleri
Zımbırtı Testi
Doğru veya yanlış şıklı bilgi yarışması
Hikaye
Görsel ve gömülü içerik içeren gelişmiş metin
Liste
Klasik internet listeleri
Açık Liste
Açık Liste
Dereceli Liste
Dereceli Liste
GIF
GIF içerikli