Yavru Köpeği Aracın İçinden Silahla Vurdular!


Nereye kayboluyor bu vicdan? Nereye saklanıyor ise çıkması gerek artık, her insanın kalbinde yer edinmesi gerek.  Tüm kötülükleri şeytana yüklemişler. Şeytanın yapabileceği kötülük kaldı mı acaba? Peki içinde zerre vicdan kırıntısının bulunmadığı bu korkunç insanlar kimlerdir?  Silahla vurulan yavru köpek, tecavüz edilen yavru kedi ve daha niceleri… Merak ve korku içerisindeyiz, daha neler göreceğiz!

Hayvan Severler isimli Facebook sayfasının paylaşmış olduğu görüntülerde, güvenlik kamerasının cinayet anını saniyesi saniyesine kaydettiği açıkça görülüyor. Cinayeti,  eski model bir araç içerisinden minicik köpeğe ateş ederek gerçekleştiriyor. Olay anında kamerada 2 köpek görünüyor. Biri krem rengi tüylere sahip, silah sesinden korkup kaçıyor. Diğeri ise ne olduğundan habersiz kimseye zararı olmayan fakat vahşice öldürülen siyah masum yavru köpek.

Yaşanan bu kan donduran vahşet ile ilgili maalesef ki detaylı bilgiye sahip değiliz. Videoyu paylaşan Hayvan Severler isimli Facebook sayfasına gerekli bilgileri almak için mesaj attık ancak dönüş olmadı. Olay ile ilgilenen kişi, nerede ve ne zaman yaşandığı ile ilgili detaylı bilgileri admin@patipuf.net mailine ya da Facebook sayfamıza mesaj atarak lütfen bizimle paylaşsın.

Güncelleme: Aldığımız bilgilere yaşanan bu vahşet, Mimar Sinan Caddesi Ata Sokak No:13 Kemerburgaz/İstanbul’da gerçekleşmiştir.

İşte o görüntüler:

 

Yaşanan vahşetin duyulmasını ve gereken cezanın verilmesini isteyen duyarlı insanlardan biri görüntüleri, “Hayvan Severler” sayfası ile şu şekilde paylaştı:

“Merhaba bugün mahallemizde baktığımız yavru köpeğe hiç bir neden yokken silahlı saldırı sonucu öldürdüler ve buna polisler her zaman olduğu gibi ilgisiz kaldı sesimizi duyurup bu yavrunun katilinin bulunması için elimizden geleni yapmamıza yardım eder misiniz? Artmamız lazım duyulması lazım bize hayvan severler lazım lazım ki bu vahşet adaletsiz kalmasın bu yavruyu gözleri kapalı vuranlar yakalansın lütfen paylaşır mısınız?”

 

Hayvan Severler isimli Facebook sayfasına ait olayın paylaşımı.
Hayvan Severler isimli Facebook sayfasının silahla vurulan yavru köpek ile ilgili paylaşımı

 

Olayın duyulması ve canilerin bir an önce bulunması için paylaşın. Paylaştırın. Ayrıca yaşanan bu akıl almaz olayda hiçbir suçu olmayan yavru köpeğin canını önemsemiyorsanız dahi, aranızda elini kolunu sallayarak magandalık yapan kötü ruhlu insanlar var. Önemsemediğiniz yavru köpeğin canını alan cani, yarın sevdiğinizin canını da almayacağını nereden bilebilirsiniz?

 

 

 


Yazı ile ilgili görüşünü seç

Kızgın Kızgın
9
Kızgın
Tatlı Tatlı
0
Tatlı
Komik Komik
0
Komik
Aşk Aşk
1
Aşk
Üzücü Üzücü
8
Üzücü
Korkunç Korkunç
12
Korkunç
Angry Angry
0
Angry
Cute Cute
0
Cute
Geek Geek
0
Geek
LOL LOL
0
LOL
Love Love
0
Love
Omg Omg
0
Omg
Sad Sad
0
Sad
Scary Scary
0
Scary
Wtf Wtf
0
Wtf

Comments 1

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yavru Köpeği Aracın İçinden Silahla Vurdular!

Giriş Yap

Şifreyi sıfırla

Bir format seç
Kişilik Testi
Kişiye özel soru ve cevaplar ile kişilik testleri
Zımbırtı Testi
Doğru veya yanlış şıklı bilgi yarışması
Hikaye
Görsel ve gömülü içerik içeren gelişmiş metin
Liste
Klasik internet listeleri
Açık Liste
Açık Liste
Dereceli Liste
Dereceli Liste
GIF
GIF içerikli