9 Köpek sizden yuva olmanızı bekliyor!


Bugün bir facebook sayfamızda bir takipçimizden ilan mesajı aldık. İlan sizin tarafınızdan sahiplenmeyi bekleyen yavru köpekler olduğundan bahsediyor:
Golden kuzumu hatırladinız mı? Uzun süre ilanı döndü, bir de bir önceki doğumundan yavrusu vardı; yanından ayırmadığı..
Bir heves arayanları oldu, kırma diye, hamile diye, bir sürü bahaneyle vazgeçildi. Tavşanlı’da bir kurumun bahçesinde merdiven altında doğum yaptı. 10 bebeği oldu. 2 bebeği; yanından ayırmadığı büyük yavrusu soğuktan, hastalıktan öldüler maalesef..
İstanbul’dan Begüm Hürer ulaştı, Allah biliyor ya mesafe uzun diye göndermek istemedim bebekler dayanamaz o yola diye, ısrar etti, bırakmadı bebekleri..
Nakil ilanları vs. derken karlar henüz gelmeden, minicikken anneleriyle birlikte gönderdim toplam tam 8 canı… “emin misiniz?” Diye sordum defalarca, vazgeçmemesini umarak..
Benim kaygılarımı sildi Begüm Hanım, onlara da merhem oldu. Bebekler de anneleri de hastaydı, hepsi uyuz olmuştu.
Uyuz kolay geçer derler ama anneninki geçmedi. Uzun süre; emek emek iyileşti o da.
Bebekler büyük insan gibi öksürüyordu, o ciğerleri nasıl dayanıyordu o öksürüklere inanamazsınız.. 1 tanesinin durumu ağırdı, tüm çabalara rağmen kurtarılamadı, melek oldu ?
Diğer bebekler sağlıkla büyüdü. Artık her biri gerçekten büyüdü, yeni yuvalarına gitmeyi istiyorlar, her birinin huyu farklı, ilgilenen olursa ilanla, o canla ilgili detaylı bilgi verilecektir.
Onlar bir mucizeyle hayata tutundular, mucizenin devamı olmak ister misiniz? Koruyucu meleğinde onlarla birlikte toplam 9 can var, dile kolay, tam 9 can… Meleğimizin görevini devir alabilecek meleklerini bekliyor her biri. Onların şansı olun, mutlu ömürlerinin parçası olun lütfen ?
İletişim : İstanbul-Kadıköy +905324888135 
İlginizi Çekebilir:  Sinop - Durağan'dan Yürüyemeyen Kedi Karamel'in Yardımınıza İhtiyacı Var!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaşmak istemez misin ?

Yazı ile ilgili görüşünü seç

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Tatlı Tatlı
0
Tatlı
Komik Komik
0
Komik
Aşk Aşk
0
Aşk
Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Geek Geek
0
Geek
Omg Omg
0
Omg
Wtf Wtf
0
Wtf
admin

Patipuf.net'in kurucusu, gönüllüsü, emek vereni, fikir sahibi. Hayvan Hakları Aktivisti, Sokak Hayvanları Gönüllüsü

2 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. inşallah bu yavrucaklar sahipsiz kalmaz sizde destek veridiginz için sizede teşekkürler.

  2. Sokakta bir yavru köpek görünce sahiplenmek istiyoruz fakat elimizden birşey gelmiyor. Çaresizce o yavru köpeğe dışarıda bakmaya çalışıyoruz. Sonuçta şehir de yaşıyoruz ve apartman da köpek beslemek çok zor oluyor. Kırsal kesimlerde yaşayan arkadaşlar bu köpeği sahiplenirse, hayvanseverler olarak çok memnun oluruz 🙂