ACİL İLAN – Tecavüze Uğrayan Erkek Köpeğin Size İhtiyacı Var!


Yozgat’ın Sorgun ilçesinde dehşet verici bir olay yaşandı. Bir ihbar üzerine olaya dahil olan hayvansever vatandaş İsmail BOLAT tarafından alınan bir köpeğin hali içler acısı.. Birisi tarafından tecavüze uğradığı düşünülen köpeğe ilk müdahaleler yapıldı, şimdi ise hayatta kalması için sizlerin yardımına ihtiyacı var..

 

Gün geçmiyor ki masum canlara yapılan bir işkence, verilen bir zarar olmasın.. Bugün Yozgatın Sorgun ilçesinde yapılan Hayvansever İsmail Bolat tarafından bulundu bu can..

 

Zavallı köpeğin bulunduğu hali

İsmail Bolat zavallı köpeği aldıktan sonra Sorgun’da belediye veterinerine götürdü. Veterinerde ilk müdahale yapılıp ilk ilaçları verildi.

Ancak akıllara durgunluk veren olayın aslı orada öğrenildi ki bu köpek-ki bu köpeğin cinsiyeti de erkek- birileri tarafından tecavüze uğramış. İkinci bir ihtimal de makatından bir cisim sokulmuş olması..

Bu köpeğin size ihtiyacı var!

Yozgat’taki bu hali ile yaşaması beklenmeyen köpeğin bir an önce iyi bir kliniğe nakledilmesi gerekiyor. İsmail Bolat’ın çekmiş olduğu videoda yaralı köpeğin iniltileri duyuluyor.. Bu iniltileri durdurmak bizim elimizde.. Maddi gücü olanlar yardımda bulunarak, maddi gücü olmayanlar ise bu haberi başkaları ile paylaşıp, daha çok kişiye duyurarak bu köpeğe yardımcı olabilir..
Yardımcı olmak isteyenler: İsmail Bolat’ın facebook hesabı için tıklayınız.

İşte o köpeğin çekilen videosu:


Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaşmak istemez misin ?

421
1
1 yorum, 3.2k paylaş, 421 gösterim

Yazı ile ilgili görüşünü seç

Kızgın Kızgın
15
Kızgın
Tatlı Tatlı
2
Tatlı
Komik Komik
0
Komik
Aşk Aşk
0
Aşk
Üzücü Üzücü
9
Üzücü
Korkunç Korkunç
16
Korkunç
Geek Geek
0
Geek
Omg Omg
0
Omg
Wtf Wtf
0
Wtf

Yorumlar 1

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da hoşunuza gidebilir: