Hayvanlar İçin Yardımlar Hazırlayan Sosyal Medya Hesapları


Hayvanlara yardım eden, onların sağlığı ve yaşam standartları için projeler, kampanyalar, duyurular oluşturan pek çok insan ve insan topluluğu var günümüzde. Hayvanlara yardım eli uzatmayı görev edinmiş bu insanlar ve topluluklar sayesinde, hayvanlar daha yaşanabilir ve sağlıklı bir dünyaya “Merhaba” diyor.

Terk edilmiş, yaralanmış, şiddet ve eziyet görmüş yardıma muhtaç hayvanlara yardım etmek için, çeşitli alanlarda faaliyet gösteren sosyal medya siteleri kullanılmakta. Sosyal medya siteleri üzerinden yardıma muhtaç hayvanlar için yardım projeleri hazırlayan yüreği güzel insanları tanımakta fayda vardır.

1- Zeynep Hanım ve Ekibi

orman çocukları
orman çocukları

Kurtköy ormanlarında terk edilmiş, barınaklardan salınmış yardım eline ihtiyacı olan hayvanlar için ‘Orman Çocukları’ grup başkanı Zeynep hanım, bu duruma sessiz kalmayarak bir ekip oluşturmuş ve hayvanlara yardım etmek üzere işe koyulmuştur.

Aynı zamanda bu güzel ekibe yardımda bulunmak için de bir fırsat var. Bu adrese tıklayarak bir mama bağışı da siz yapabilirsiniz.

2- Hayvanların Abisi Ayberk Bey

ayberk ayar
ayberk ayar

Kırıkkale’de yaşayan ve arazi hayvanlarıyla tıpkı bir aile gibi sımsıkı sarılmış olan Ayberk bey, hayvanların ihtiyaçlarını karşılıyor, onlarla ilgileniyor, oynuyor, onlara bakıcılık yapıyor.

Ayberk beye katkıda bulunarak hayvanların daha iyi bir yaşam kalitesine erişebilmesini sağlayabilirsiniz. Öyleyse bu adresten Ayberk beye ulaşın.

3- Hayvanlara Engelsiz Bir Dünya

köpeğe protez
köpeğe protez

Engelli hayvanlara da yardım eden güzel kalpli insanlar var tabiî ki de. Efe ve Sara kardeşler de bu güzel kalpli insanlardan biri. Yurtdışında hayvanlara yönelik fizik tedavi ve aynı zamanda rehabilitasyon eğitimi alan Sara hanım, engelli hayvanlarla ilgileniyor, onlar için araç-gereç temin ediyor. Siz de bu konuda onlara ulaşmak istiyorsanız bu adrese tıklayabilirsiniz.

4- Kedileri Sahiplendiren Bir Kahraman

hayvanlara yardım etmek
hayvanlara yardım etmek

Bu konudaki kahramanımız da Cenk bey. 2 yıl önce oluşturduğu proje ile hayvan sahibi olmak isteyenleri hayvan sahibi yapıyor. Bu projedeki amacının farklı türdeki hayvanları sahiplendirmek olmadığını belirten Cenk bey, terk edilmiş, yardıma muhtaç hayvanların da bir yuvaya sahip olmasını sağlamak istediğini belirtmekte. Cenk beye ulaşmak isterseniz, bu adresten kendisine ulaşabilir, hayvan sahibi olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Sevgilisi ile Ayrıldıktan Sonra Mükemmel Bir Değişim Yaşadı!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaşmak istemez misin ?

Yazı ile ilgili görüşünü seç

Kızgın Kızgın
1
Kızgın
Tatlı Tatlı
2
Tatlı
Komik Komik
1
Komik
Aşk Aşk
1
Aşk
Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Geek Geek
0
Geek
Omg Omg
0
Omg
Wtf Wtf
0
Wtf

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir