Tarsus’ta Köpeğe Tecavüz Ederken Yakalandı!


TARSUS’TA KÖPEĞE TECAVÜZ VAHŞETİ!

Kan donduran hayvana tecavüz vakalarına bir yenisi daha eklendi. Bu kez Mersin’in Tarsus ilçesinde tecavüz vahşeti yaşandı. Yılmaz Göbelek isimli evsiz bir vatandaş Tarsus’ta Gösteri Merkezinin yakınlarında kendisine küçük çadır tarzında ev yapıp yaklaşık 30-35 gündür orada yaşamakta.

26 Şubat günü Yılmaz Göbelek isimli şahsın bir köpeği yanına çağırarak etrafı gözetlemeye başlamasıyla durumu sezen duyarlı bir vatandaş Yılmaz Göbelek’i takibe almış. Görüntülerden de anlaşıldığı üzere köpeği çadıra götürdüğünü fark eden bir vatandaş olayı kanıtlamak amacıyla hemen kamerayı açıyor ve çadırı basarak tecavüz anını kaydediyor.

Her ne kadar videoda görünmese de çevredeki insanlar olay anına tanık olduktan sonra tecavüzcü sapığı sopalarla dövüyor. Sonrasında ise Tarsus Merkez Karakolu tarafından teslim alınıyor. Edindiğimiz bilgilere göre vatandaşlar tarafından darp edildiği için ifadesi alınmadan önce hastaneye kaldırılan fakat oradan kaçan Göbelek tekrar eski bölgesinde yakalanıyor. Orada vatandaşlar tarafından tekrar darp edilen sapık bu sefer de ambulansla hastaneye kaldırılıyor. Bir süre sonra polis tarafından ifadesi alınan tecavüzcü maalesef şu anda serbest bırakılmış durumda.

Lütfen hakaret etmek yerine hak ettiği cezayı bulması için Bimer’e şikayette bulunalım; Kamuoyu oluşturmak için bu haberi sosyal medyada paylaşarak daha çok kişiye ulaştıralım. Unutmayınız ki hakaretlerimiz, hayvanları korumayacak, kurtarmayacaktır.

İşte bizim paylaşmaktan bile utandığımız Tarsus’ta köpeğe tecavüz anının video ve görüntüleri

İlginizi Çekebilir:  Canlı kediden çanta yaptılar!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaşmak istemez misin ?

Yazı ile ilgili görüşünü seç

Kızgın Kızgın
85
Kızgın
Tatlı Tatlı
7
Tatlı
Komik Komik
13
Komik
Aşk Aşk
9
Aşk
Üzücü Üzücü
38
Üzücü
Korkunç Korkunç
116
Korkunç
Geek Geek
5
Geek
Omg Omg
2
Omg
Wtf Wtf
19
Wtf
admin

Patipuf.net'in kurucusu, gönüllüsü, emek vereni, fikir sahibi. Hayvan Hakları Aktivisti, Sokak Hayvanları Gönüllüsü

One Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir