Tekirdağ’da Bağlanıp Tecavüze Uğrayan Köpeğin Görüntüleri Şok Etti!


13 Ekim Cumartesi(dün) günün son saatlerine doğru sosyal medyada görenleri hayrete düşürecek, bu kadar da olmaz dedirtecek bir görüntü yayılmaya başladı. Yayılan görüntüye göre Tekirdağ’da masum bir köpek önce tecavüze uğradı ardından da canice öldürüldü.

Planlı ve Organize Bir Tecavüz – Katliam

Süleymanpaşa ilçesinde bulunan Yavuzlar Mahallesinde gerçekleşen olayda söz konusu cani önce köpeği poposu havada kalacak şekilde ağaca bağlamış, ardından defalarca tecavüz ettikten sonra boğarak öldürdüğü anlaşılıyor.
Bir vatandaşın ihbarı sonucu ulaşılan ancak belediye tarafından bir çöp kamyonu gönderildiği öne sürülen olayla ilgili araştırmalar sürüyor.

Sosyal medya’da insanlar tarafından tepkiyle karşılanan bu olaya halk “Bu kadar planlı, bu kadar organize bir tecavüz ve cinayeti işleyenin emin olun sonra ki hedefi çocuklar ve kadınlar olacak.” yorumunu yaparak devlet büyüklerini ve yetkilileri göreve davet ediyor.

Tekirdağda tecavüze uğrayan köpek
Tekirdağda tecavüze uğrayan köpek

Hayvanlara şiddet yasasında gereken önlemlerin alınmadığı sürece bu gibi olayların önüne geçilmesi çok da mümkün görünmüyor.

Bu Köpek İçin Ne Yapabilirsiniz?

Patipuf.net olarak kurulduğumuz günden bu yana dilsiz canların dili olmak için çaba gösteriyoruz. Bu gibi olayları gündeme getirerek insanların tepki göstermesini sağlamak, kamuoyu oluşturarak yetkililerin bu konuya müdahale etmesi için gece gündüz çalışıyoruz.
Siz de bu haberi paylaşarak, daha çok kişiye ulaştırabilir ve kamuoyu oluşmasına katkı sağlayabilirsiniz!

Yeni bilgiler geldikçe haber güncellenecektir.
Tekirdağda tecavüze uğrayan köpek – Patipuf.net özel haberidir, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir:  ACİL! ANKARA SİNCAN FATİH MAHALLESİNDE KEDİ KATLİAMI!

admin

Patipuf.net'in kurucusu, gönüllüsü, emek vereni, fikir sahibi. Hayvan Hakları Aktivisti, Sokak Hayvanları Gönüllüsü

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir